0

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מתנות ליולדת משלוחים

  כאשר רוצים לפרגן ולקנות מתנה ליולדת משלוחים בהחלט יכולים להיות אופציה נהדרת. לאחר המסלול הארוך והמפרך אותו עושה הזוג במהלך תקופת ההיריון והלידה ורגע לפני הגזים, כאבי השיניים והלילות ללא שינה… בניגוד לדעה הרווחת, נשים רבות, (גם אם אינן יאמרו את זה באופן גלוי) מעדיפות להיות לבד עם בן הזוג ולעכל את כל מה שהם עברו כרגע. על כן, משלוח של מתנה מתוקה ומרגשת המעניקה תשומת לב לזוג ולרך או הרכה הצעירים תהיה האופציה האידאלית. אז איך נדע במתנה לבחור ולמי לתת אותה, האם היא תהיה לחבר או החברה החדשים במשפחה? ליולדת אשר עברה עכשיו את התהליך הלא פשוט או בכלל לבן הזוג שיש סיכוי סביר שהוא עבר תהליך לא פחות מורכב (אנחנו יודעים מה זה ומבינים ללבם) כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

  מתנות ליולדות משלוחים ונהנים

  אחת מהדרכים המרגשות להשתתף בשמחת הזוג הצעיר היא מתנות ליולדת משלוחים לבית היולדות. לאחר הלידה שהוא אחד האירועים אם לא ה-אירוע המרגש ביותר בחיים שי קטן יכול לרגש ולגרום להם ליהנות מהעובדה שאתם מקדישים להם ולרך הנולד תשומת לב ומפרגנים. אז מה על הפרק? בעצות שלפניכם:

  • מתנה לחבר הקטן החדש: הוא אמנם לא יידע עדיין לומר לכם תודה אבל אין ספק שהוא הסיבה למסיבה. בגדים, אותיות לתלייה המרכיבות את שמו או שמה, מנורה יפה ליד העריסה או שטיחון מעוצב מתחתיה הם רק חלק ממגוון עצום של אפשרויות למתנה לעולל הקטן.
  • מתנה ללביאה האמיצה: אחרי התהליך הארוך והמתיש אין יולדת שלא תשמח לנוח לרגע ולפנק את עצמה במנוחה טובה ורצוי שתכלול מסג', ספא או כל טיפול מרגיע אחר, אז זאת אופציה אחת. היא תודה לכם מקרב לב, סמכו עלינו. מאידך, גם מתנות שימושיות כגון עמדת החתלה, סל כביסה שירכז את הבגדים הקטנים או משטח פעילות תהיה גם היא מתנה מדהימה.
  • ולזה שקצת נדחק הצידה: בל נשכח שישנה עוד צלע במשולש והיא בן הזוג אשר לא פעם באמצע הלילה נסעו להביא להריונית גלידה עם חמוצים ובוטנים בצד באמצע הלילה. אמנם לא נהוג להביא מתנה רק לאב הצעיר אז אנו נמליץ להביא לזוג מתנה משותפת כמו ארוחת בוקר זוגית לדוגמא או שי קטן בנפרד אך לא על חשבון המתנה העיקרית לאם או לעולל הקטן או הקטנה.

  מתנות ליולדות משלוחים לכל הארץ

  ORIKI BABY חברת מתנות הלידה המובילה מייצרת ומשווקת מתנות ליולדות משלוחים לכל הארץ. המוצרים שלנו עשויים עבודת יד מהחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר עבור הקטנטנים. פנו אלינו למידע נוסף לגבי מתנות לאחר לידה ועצת זהב ונשמח לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

  - סטים חדשים עלו לאוויר -

  מבחר סטים למתנה המושלמת

  SHOP NOW

  עוד בנושא

  מתנות לאחר לידה

  איכות ללא פשרות

  כל פריט נעשה באהבה

  שליח עד הבית

  שליח עד הבית

  שירות ללא פשרות

  כאן בשבילך לכל שאלה

  עבודות יד

  עבודה בהזמנה אישית

  כותנה 100%

  מוצרים מחומר גלם איכותי

  24/7

  כאן בשבילך לכל שאלה
  קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים