0

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מתנות מקוריות ליולדת

  לא קל לבחור מתנות מקוריות ליולדת מתוך עולם בלתי נגמר של אפשרויות. האירוע הכי מרגש בחייהם של הזוג הצעיר, רגע הולדת בנם או בתם החדשים הוא הזדמנות מעולה לפרגן ולהפגין תשומת לב בשמחת שמחתם. אבל איך נדע לבחור מתנה שתוכל לגעת בלבם ולהראות כמה אנו שמחים בשבילם? אולי בכלל נחליט לתת לה מתנה ולאו דווקא כמו כולם אשר מביאים עוד בגד או צעצוע? אף על פי שאנחנו קצת יורים לעצמנו ברגל כי למרות הכל אנחנו החברה המובילה המייצרת ומשווקת מתנות לידה, הפעם נמליץ לכם על מתנות לחברה שעברה תשעה חודשים לא קלים. ויחד עם זאת, זה לא אומר שאתם לא יכולים להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם משלל המתנות הגדול…

  מתנות מקוריות ליולדת – רגע קטן של תשומת לב

  ובכן, יש מתנות מקוריות ליולדת בלי סוף, אבל נסו לחשוב על המסלול שעברה… כל דבר אשר יוכל להעניק לה כמה שעות "בריחה" של נחת יוכלו לעשות אפקט גדול בהרבה, אחד כזה שהיא תוקיר לכם עוד זמן רב קדימה. אז הנה שלושה רעיונות מקוריים כמתנה לאם הטרייה.

  1. בינינו? הרי אנחנו יודעים מה עוד מצפה לאמא הטרייה… גזים, צמיחת שיניים ובכי שידיר עוד הרבה שינה מעיניה. כמה שעות מרגיעות, רק לעצמה, יכולות לחולל ניסים. פנקו אותה בקופון ליום בספא עם מסג' או כרטיסים לסרט לה ולבן הזוג. כל מה שישבור שגרה במקרה הזה יבורך.
  2. קנו לה לוח שנה נחמד ותאמרו לה שהיא יכולה לסמן שלושה תאריכים בה אתם תשמחו לעשות לה בייביסיטר לקטנטנים בכדיי לפנות לה זמן איכות עם בן הזוג או לעצמה.
  3. "אסור לך לאכול את זה ואסור לך את זה…" זה אולי אחד מהמשפטים הנפוצים שהיולדת שומעת הכי הרבה בתקופת ההיריון. קחו אותה למסעדה שבה כל המנות בתפריט היו "אסורות" בזמן ההיריון ותתפרעו עד אור הבוקר. אחרי הכל הקיבה היא הדרך הטובה ביותר להגיע אל הלב, לא רק של גבר.

  מתנות מקוריות ליולדת

  מתנות מקוריות ליולדת – עם המון מחשבה

  אנחנו בחברת ORIKI BABY מציעים מגוון ענק של מתנות מקוריות ליולדת, הן מעוצבות והן שימושיות והכל בעבודת יד ועם המון מחשבה מאחוריהן. כריות נחשושים, משטחי החתלה, שטיחים סרוגים ומארזי מתנות ייחודיים הם רק חלק זעום ממגוון המוצרים שלנו. בואו לעשות טיול באתר שלנו ולמצוא תוספת של מתנה מדהימה שתשתלב עם הספא או ארוחת השחיתות. מקווים שעזרנו, נתראה רק בשמחות.

  - סטים חדשים עלו לאוויר -

  מבחר סטים למתנה המושלמת

  SHOP NOW

  ץ.תץ.ת

  תץצץצ

  ץתצתץצ

  ץתץ.תץ.

  עוד בנושא

  מתנות לאחר לידה

  איכות ללא פשרות

  כל פריט נעשה באהבה

  שליח עד הבית

  שליח עד הבית

  שירות ללא פשרות

  כאן בשבילך לכל שאלה

  עבודות יד

  עבודה בהזמנה אישית

  כותנה 100%

  מוצרים מחומר גלם איכותי

  24/7

  כאן בשבילך לכל שאלה
  קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים